Datum Tijd Elftal Wedstrijd Competitie Locatie Veld Vertrek Opmerkingen
21-9 11:00 Ajax JO15 PSV - Ajax Competition Sportpark De Herdgang 08:15
21-9 11:00 Ajax JO16 Ajax - Sparta Rotterdam Competition De Toekomst Veld 11
21-9 12:00 Ajax JO11-1 Almere - Ajax "Twin games" competition Sportpark Fanny Bl Koen - Almere C 10:15
21-9 12:00 Ajax Zaterdag 2 Ajax - RKAV Volendam Competition De Toekomst Veld 1
21-9 12:15 Ajax JO10-1 Ajax - BFC Friendly De Toekomst Veld 9 Delen de kledingtas met de JO10
21-9 13:00 Ajax JO13-1 Ajax - Feyenoord Competition De Toekomst Veld 12
21-9 13:45 Ajax JO9-1 Ajax - Buitenveldert Friendly De Toekomst Veld 9 Delen de kledingtas met de JO9-1
21-9 14:30 Ajax Zaterdag 5 Kampong - Ajax Competition SV Kampong
21-9 14:30 Ajax JO17 Ajax - FC Groningen BV Competition De Toekomst Hoofdveld
21-9 14:30 Ajax Zaterdag 3 Ajax - BOL Competition De Toekomst Veld 11
21-9 14:30 Vrouwen Talententeam Ajax - SC Heerenveen Competition De Toekomst Veld 10
21-9 14:30 Ajax Zaterdag 1 Ajax - Barendrecht Competition De Toekomst Veld 1
21-9 14:30 Ajax JO19 Heerenveen - Ajax Competition Sportpark Skoatterwâld 12:00
21-9 16:15 Ajax 35+1 (Zaterdag 4) Alliance '22 sv. - Ajax Competition Sportpark Alliance'22
24-9 17:30 Ajax JO13-2 Ajax - FC Twente Voetbalacademie Cup De Toekomst Veld 10
24-9 18:00 Ajax JO16 Almere - Ajax Friendly 16:30
24-9 18:15 Ajax JO14 Ajax - Heerenveen Friendly De Toekomst Veld 12
24-9 18:15 Ajax JO15 Ajax - FC Amsterdam Friendly De Toekomst Veld 11
24-9 20:00 Ajax Zaterdag 2 Ajax - CTO '70 vv Friendly De Toekomst Veld 10
24-9 20:00 Ajax Zaterdag 1 VVOG - Ajax Cup Sportpark De Strokel 17:30
25-9 16:30 Ajax JO10-1 Ajax - BFC Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 12
25-9 17:00 Ajax JO9-1 Ajax - Koninklijke HFC Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 11 Betreft Kon. HFC JO10-1 & 10-2
25-9 17:30 Ajax JO11-1 Ajax - PSV Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 10
27-9 18:30 Ajax JO13-1 Sparta Rotterdam - Ajax Competition Sportcomplex Nieuw Terbregge 16:00
27-9 19:00 Ajax JO17 Sparta Rotterdam - Ajax Competition Sportcomplex Nieuw Terbregge 16:30
27-9 19:30 Ajax Vrouwen ADO Den Haag Vrouwen - Ajax Competition Cars Jeans Stadion
28-9 08:30 Ajax JO9-2 Sporting Martinus - Ajax Competition Sportpark Overburg eigen vervoer
28-9 09:30 Ajax JO9-1 Vitesse - Ajax "Twin games" competition Nationaal Sportcentrum Papendal 07:15
28-9 09:30 Ajax JO12-1 Ajax - NEC/FC Oss "Twin games" competition De Toekomst Veld 12
28-9 10:00 Ajax JO10-1 Ajax - Utrecht "Twin games" competition De Toekomst Veld 11
28-9 10:00 Ajax JO11-1 Ajax - AZ Alkmaar "Twin games" competition De Toekomst Veld 1
28-9 11:15 Ajax Zaterdag 3 Almere FC - Ajax Competition Sportpark De Marken
28-9 12:00 Ajax Zaterdag 2 CSW - Ajax Competition Sportpark CSW
28-9 12:30 Ajax JO13-2 Emmen - Ajax Competition De Oude Meerdijk 08:40
28-9 14:30 Ajax JO16 Feyenoord - Ajax Competition Sportpark Varkenoord 11:45
28-9 14:30 Ajax 35+1 (Zaterdag 4) Ajax - VVGA Competition De Toekomst Veld 12
28-9 14:30 Ajax JO14 Ajax - Volendam Friendly De Toekomst Veld 10
28-9 14:30 Ajax Zaterdag 1 Harkemase Boys - Ajax Competition Sportpark De Bosk 10:00
28-9 14:30 Ajax JO19 Ajax - PSV Competition De Toekomst Hoofdveld
28-9 14:30 Ajax JO15 Ajax - Sparta Rotterdam Competition De Toekomst Veld 11
28-9 15:00 Vrouwen Talententeam Zwolle - Ajax Competition Sportpark De Marslanden 12:00