Datum Tijd Elftal Wedstrijd Competitie Locatie Veld Vertrek Opmerkingen
19-11 18:00 Ajax JO15 Ajax - Alphense Boys Friendly De Toekomst Veld 1
19-11 18:30 Ajax JO16 Ajax - Hollandia Friendly De Toekomst Veld 11
19-11 18:30 Vrouwen Talententeam Ajax - WV-HEDW Friendly De Toekomst Veld 10
19-11 20:00 Klassieke Veteranen Ajax - Mr. Smith Jachtbouw Friendly De Toekomst Adidas Hal
19-11 20:00 Ajax Zaterdag 2 Ajax - Meer De sv. Friendly De Toekomst Veld 12
20-11 16:30 Ajax JO12-1 Ajax - DCG Friendly De Toekomst Veld 12 Speelduur: 3 x 25 minuten
20-11 16:30 Ajax JO10-1 Ajax - Fortuna Wormerv. Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 1
20-11 17:00 Ajax JO9-1 Ajax - DSS Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 11 Speelvorm 1 veld 8 tegen 8 op half veld (5 meter van beide kanten eraf) 1 veld 5v5 (4+ keeper) op 42 meter bij 30 meter.
22-11 Ajax JO10-1 MaTo U10 Hallenmasters Toernooi Toernooi Sportschule Egidius Braun Indoor Soccer hall 10:38 Team:
Ajax JO10-1
Meeting:
22-11-2019 10:38
Return:
25-11-2019 15:28
22-11 17:45 Ajax JO17 PSV - Ajax Competition Sportpark De Herdgang 14:45
23-11 09:30 Ajax JO9-2 Ajax - Kolping Boys Competition De Toekomst Veld 9
22-2 09:30 Ajax JO10-1 Utrecht - Ajax Competition Sportpark Zoudenbalch
23-11 09:30 Ajax JO12-1 NEC/FC Oss - Ajax "Twin games" competition De Goffert complex De Eendracht 07:00 De O12 en O9-1 gaan samen in één grote bus (55 pax)
23-11 09:30 Ajax JO9-1 NEC/FC Oss - Ajax "Twin games" competition De Goffert complex De Eendracht 07:00 De O12 en O9-1 gaan samen in één grote bus (55 pax)
23-11 10:00 Ajax JO11-1 Ajax - Utrecht "Twin games" competition De Toekomst Veld 10
23-11 11:00 Ajax JO14 Ajax - FC Twente Voetbalacademie Competition De Toekomst Veld 1
23-11 11:30 Ajax JO13-1 FC Groningen BV - Ajax Competition Sportpark Corpus Den Hoorn 07:00
23-11 12:00 Ajax JO13-2 Brabant United - Ajax Competition Sportpark De Vliert 10:00
23-11 12:00 Vrouwen Talententeam Feyenoord - Ajax Competition Sportpark Varkenoord 09:00
23-11 12:00 Ajax Zaterdag 2 Roda'46 - Ajax Competition Sportpark Burg.Buiningpark 10:00
23-11 11:00 Ajax JO16 Ajax - Feyenoord Competition De Toekomst Veld 11
23-11 14:30 Ajax 35+1 (Zaterdag 4) Ajax - Roda'23 Competition De Toekomst Veld 11
23-11 14:30 Ajax Zaterdag 3 Ajax - Swift Hesperange Competition De Toekomst Veld 12
23-11 14:30 Ajax JO15 Ajax - Utrecht Competition De Toekomst Veld 10
23-11 14:30 Ajax JO19 Ajax - FC Twente Voetbalacademie Competition De Toekomst Hoofdveld
23-11 14:30 Ajax Zaterdag 1 SteDoCo - Ajax Competition Sportpark SteDoCo 11:45
23-11 14:30 Ajax Zaterdag 5 Ajax - AFC Friendly De Toekomst Adidas Hal
24-11 14:30 Ajax Vrouwen SC Heerenveen - Ajax Competition Sportpark Skoatterwâld
26-11 18:15 Ajax JO14 Ajax - AZ Alkmaar Friendly De Toekomst Veld 11
26-11 18:15 Ajax JO15 Ajax - AZ Alkmaar Friendly De Toekomst
26-11 20:00 Klassieke Veteranen Ajax - IJVV Friendly De Toekomst Adidas Hal
27-11 Ajax JO12-1 BVO Toernooi Feyenoord O12 Toernooi Sportcomplex Varkenoord 13:45 Team:
Ajax JO12-1
Meeting:
Sportpark De Toekomst
27-11-2019 13:45
Return:
Sportpark De Toekomst
27-11-2019 19:45
27-11 14:00 Ajax JO19 LOSC - Ajax Youth League
27-11 16:30 Ajax JO9-2 Ajax - RKAV Volendam Friendly "Twin games" De Toekomst Veld 1
27-11 17:30 Ajax JO10-1 Ajax - Utrecht "Twin games" competition De Toekomst Veld 12